موقعیت شما :

خانه » ایران » اسب سواری در کیش

اسب سواری در کیش

تاریخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

یکی از تفریحات کیش، اسب سواری در کیش است. تصور این که در سواحل جزیره کیش به دور از هرگونه دقدقه فکری و ذهنی دهنه‌ی اسب را گرفته و به گشت و گذار بپردازی واقعا هیجان انگیز است. سوارکاری در کنار کشتی یونانی کیش می تواند هیجان سوارکاری را دو چندان کند.

اسب سواری در کیش

باشگاه سوارکاری المپیک کیش، اولین باشگاه سوارکاری در کیش می باشد. این باشگاه در بخش شمالی جزیره کیش و در مجاورت خیابان حریره کیش قرار گرفته است. این باشگاه به منظور برگزار کردن مسابقات بین الملی در سال ۱۳۷۲ ساخته شد و تا سال ۱۳۷۴ وضعیت اصطبل و موانع آن به حد استاندارد رسید.

افرادی که علاقه بسیاری به سوارکاری دارند و دوست دارن تجربه سوارکاری با اسب را در جزیره کیش را تجربه کنند می توانند به باشگاه سوارکاری المپیک کیش مراجعه نمایند. این باشگاه دارای فضای بسیار مناسب برای اسب سواری و اصطبل های زیادی است و مربیان این باشگاه قبل از این که سوار اسب ها شوید به شما آموزش می دهند تا ساعاتی را در کنار خانواده یا دوستانتان، و در یک محیط زیبا و دلنشین بگذرانید. باشگاه سوارکاری المپیک در تمام روزها آماده ارائه خدمات به مسافران است.

اسب سواری در کیش

باشگاه سوارکاری المپیک کیش در حال حاضر بیش از ۵۰ رائس اسب در اختیار دارد و با قیمت مناسب این اسب ها به مسافران کیش اجاره داده می شود.

البته کیش فقط یک باشگاه سوارکاری ندارد و دیگر باشگاه سوارکاری در کیش، باشگاه مروارید است. «باشگاه سوارکاری مروارید کیش » یکی از مهیج ترین مراکز تفریحی کیش به حساب می آید که گردشگرای زیادی را به خود جذب کرده است. این باشگاه دارای دو پیست سبز و پیست صحرایی است و مسابقات بسیاری در این باشگاه برگذار می شود.

در نهایت به تمامی مسافران کیش پیشنهاد می کنیم که اگر قصد لذت بردن از سوارکاری را دارید کیش می تواند محل بسیار مناسبی برای تجربه کردن این لذت باشد. شما همچنین می توانید از تفریح شتر سواری در کیش نیز استفاده نمایید.

نظرات خود را با بقیه به اشتراک بگذارید

يك نظر

  1. […] این جزیره می باشد. این تفریح در کنار تفریح دیگری همچون اسب سواری در کیش از تفریحات سوار کاری این جزیره می […]

تبلیغات

آخرین مطالب

تنگه رغز

تنگه رغز داراب فارس

تاریخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۶
جنگ شبانه دینامیت شو کیش

جنگ شبانه کیش

تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۶
دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش

تاریخ: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
مجسمه سیمرغ پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش

تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کلبه هور در کیش

کلبه هور کیش

تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارک شهر کیش در شب

پارک شهر کیش

تاریخ: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
پلاژ بانوان

پلاژ بانوان کیش

تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
آب انبار کیش

آب انبار کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
غواصی در کیش

غواصی در کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
رستوران میرمهنا

رستوران میرمهنا کیش

تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر در کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

راهنمای سفر

راهنمای سفر به مالزی

راهنمای کامل و جامع سفر به مالزی

در این قسمت راهنمای سفر به مالزی را به صورت کامل برای کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. کشور مالزی در بخش جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است. پایتخت مالزی شهر کوالا لامپور است. مالزی دارای یک پایتخت اداری به نام پوتراجایا است که سازمان ها وزارت خانه […]

برای مشاهده کلیک کنید
راهنمای سفر به تایلند

راهنمای سفر به تایلند

سالانه مسافران زیادی برای گذراندن تعطیلات و داشتن یک سفر خوب به تایلند سفر می کنند. خواندن راهنمای سفر یکی از بهترین راه ها برای بهتر سفر کردن است. در این مطلب از سفرنامه راهنمای سفر به تایلند را برای مسافرای که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. امیدواریم که با […]

برای مشاهده کلیک کنید