موقعیت شما :

خانه » ایران » دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش

تاریخ: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

یکی دیگر از تفریحات کیش ، دوچرخه سواری در کیش است. دوچرخه سواری یکی از تفریحات کم هزینه و کم خرج کیش است و شما می توانید با کرایه کردن یک دوچرخه مسیر ۷۵ کیلومتری دور جزیره را موازی با جاده جهان کیش در پیست مخصوص دوچرخه سواری طی کنید و از پارک ها و بخش های مختلف کیش عبور کرده و جاذبه های کیش را مشاهده کنید.

مسیر ۷۵ کیلومتری دوچرخه سواری در کیش کاملا مستقل از جاده ها و خیابان ها می باشد و شما می توانید با خیال راحت در یک مسیر ایمن در کنار سواحل جزیره کیش به دوچرخه سواری بپردازید.

دوچرخه سواری در کیش

با این وجود که اکثر دوچرخه هایی که در کیش کرایه داده می شوند نیاز به تعمیرات دارند، ولی لذت این که در فضای آرام به رکاب زدن با دوچرخه بپردازید باعث می شود که از این ایرادات صرف نظر کنید.

دوچرخه سواری در جزیره کیش

دوچرخه سواری در کیش

کرایه دوچرخه در کیش

برای کرایه دوچرخه در کیش شما می توانید به ایستگاه های مخصوص کرایه دوچرخه که در امتداد مسیر دوچرخه سواری قرار دارند مراجعه کنید و انواع دوچرخه های یک نفره، دو نفره، سه چرخه، دوچرخه برقی و چند نفره را اجاره کنید و به انجام این تفریح لذت بخش بپردازید.

برای کرایه دوچرخه در کیش می توانید به ایستگاه هایی که در نزدیکی اسکله تفریحی کیش و بازار مرجان کیش دارند مراجعه کنید.

کرایه دوچرخه در کیش

قیمت کرایه دوچرخه در کیش

قیمت اجاره دوچرخه معمولی در کیش ساعتی ۱۵ هزار تومان است. همچنین قیمت کرایه اسکوتر در کیش ساعتی ۲۵ هزار تومان و کرایه دوچرخه برقی ساعتی ۳۰ هزار تومان می باشد.

مسیر دوچرخه سواری در کیش

مسیر دوچرخه سواری در کیش یک مسیر ۷۵ کیلومتری است و طبعا کسی نمی تواند ۷۵ کیلومتر را رکاب بزند. پیشنهاد ما این است که اول انتخاب کنید از چه مسیری و چه مکان هایی می خواهید عبور کنید و سپس مسیر شروع و انتهای خود را مشخص نمایید. به طور کلی این مسیر را اگر از غرب جزیره کیش شروع کنیم از کلبه هور کیش، پارک میرمهنا کیش، اسکله تفریحی کیش عبور می کنیم. البته در قسمتی از مسیر شما می توانید از وسط جزیره کیش نیز در پیست دوچرخه سواری حرکت کنید. برای این که مسیر حرکت دوچرخه سواری را ببینید به تب موقعیت که در انتهای همین مطلب است مراجعه کنید و مسیر توسی رنگ را دنبال کنید.

دوچرخه سواری کیش

دوچرخه سواری کیش

نظرات خود را با بقیه به اشتراک بگذارید

بدون نظر

تبلیغات

آخرین مطالب

تنگه رغز

تنگه رغز داراب فارس

تاریخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۶
جنگ شبانه دینامیت شو کیش

جنگ شبانه کیش

تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۶
دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش

تاریخ: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
مجسمه سیمرغ پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش

تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کلبه هور در کیش

کلبه هور کیش

تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارک شهر کیش در شب

پارک شهر کیش

تاریخ: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
پلاژ بانوان

پلاژ بانوان کیش

تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
آب انبار کیش

آب انبار کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
غواصی در کیش

غواصی در کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
رستوران میرمهنا

رستوران میرمهنا کیش

تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر در کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

راهنمای سفر

راهنمای سفر به مالزی

راهنمای کامل و جامع سفر به مالزی

در این قسمت راهنمای سفر به مالزی را به صورت کامل برای کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. کشور مالزی در بخش جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است. پایتخت مالزی شهر کوالا لامپور است. مالزی دارای یک پایتخت اداری به نام پوتراجایا است که سازمان ها وزارت خانه […]

برای مشاهده کلیک کنید
راهنمای سفر به تایلند

راهنمای سفر به تایلند

سالانه مسافران زیادی برای گذراندن تعطیلات و داشتن یک سفر خوب به تایلند سفر می کنند. خواندن راهنمای سفر یکی از بهترین راه ها برای بهتر سفر کردن است. در این مطلب از سفرنامه راهنمای سفر به تایلند را برای مسافرای که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. امیدواریم که با […]

برای مشاهده کلیک کنید