موقعیت شما :

خانه » هتل ها » ایران » هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

درجه:

مجموعه اقامتی، تفریحی مارینا پارک کیش در سال ۱۳۹۰ در کنار دریای خلیج فارس افتتاح شد. هتل مارینا پارک کیش در شرقی ترین قسمت جزیره کیش با مساحتی در حدود ۱۰ هکتار قرار گرفته است. درجه این هتل همانند هتل های دیگری چون هتل شایگان کیش، هتل ترنج کیش، هتل شایان کیش، هتل داریوش و… ۵ ستاره است.

هتل مارینا پارک کیش

اتاق ها و سوئیت های هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا کیش دارای اتاق و سوئیت است. اتاق های هتل مارینا به ۷ دسته دبل پارک، دبل دریا، تویین پارک، تویین دریا، اتاق استاندارد، جونیور سوئیت یک خوابه و جونیور سوئیت دو خوابه تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی کامل هر کدام می پردازیم.

اتاق های هتل مارینا پارک کیش

 • اتاق دبل پارک هتل مارینا کیش

متراژ این نوع اتاق ها در ۳۶٫۵ متر است. اتاق دبل هتل مارینا دارای منظره بسیار زیبا رو به پارک است. این نوع اتاق ها دارای یک تخت دو نفره دبل هستند. همچنین اتاق دبل هتل مارینا پارک دارای یک میز کار و مینی بار است.ظرفیت اصلی این نوع اتاق ها دو نفر است ولی شما می توانید با پرداخت مبلغ اضافه یک تخت یک نفره زیر ۱۵ سال به این نوع اتاق ها اضافه نمایید. از امکانات دیگر این نوع اتاق ها می توان به اینترنت پرسرعت، سرویس بهداشتی، تلویزیون ۴۰ اینچی صفحه تخت، سشوار، مینی بار، صندوق امانات، صندوق خشکشویی، بالش طبی، سرویس چای و قهوه و سیستم اعلام و اطفا حریق اشاره کرد.

 • اتاق دبل دریا هتل مارینا کیش

این نوع اتاق ها هیچ تفاوتی با اتاق های دبل پارک ندارند و تنها تفاوت آنها مربوط به موقعیت و منظره دید آن که روبه دریا است می باشد. تمامی امکانات، ظرفیت و… همانند اتاق دبل پارک است.

اتاق دبل پارک مارینا پارک کیش

اتاق دبل دریا مارینا پارک کیش

اتاق دبل دریا مارینا پارک کیش

 • اتاق تویین پارک هتل مارینا کیش

این نوع اتاق ها هم از نظر متراژ، ظرفیت، منظره دید و امکانات، همانند اتاق دبل پارک است و تنها تفاوت اتاق های از نوع تویین با دبل پارک در تخت های آنها است. به این صورت که تخت های اتاق تویین مجزا و جدا از هم هستند.

 • اتاق تویین دریا هتل مارینا کیش

اتاق های تویین دریا از نظر امکانات، ظرفیت، متراژ نیز همانند اتاق های تویین پارک است و تنها تفاوت آنها در منظره دیدشان می باشد. به این صورت که منظره دید اتاق تویین دریا رو به دریا است.

اتاق تویین پارک هتل مارینا کیش

اتاق تویین پارک هتل مارینا کیش

 

 • اتاق استاندارد هتل مارینا پارک کیش

اتاق های استاندارد هتل مارینا از نظر امکانات هیچ تفاوتی با اتاق های دبل و یا تویین ندارند. متراژ این نوع اتاق ها ۲۳٫۵ متر است و منظره آنها رو به دریا و فضای پارک است. ظرفیت این نوع اتاق ها فقط ۲ نفر است. همچنین این نوع اتاق ها دارای یک تخت دو نفره چسبیده به هم است.

اتاق استاندارد هتل مارینا پارک کیش

 • اتاق جونیور سوئیت یک خوابه هتل مارینا پارک کیش

متراژ این نوع سوئیت ها تقریبا ۶۴ متر است. امکانات این نوع سوئیت ها تقریبا همانند دیگر اتاق های هتل مارینا است و تنها تفاوتی که با دیگر اتاق ها دارد در فضای نشیمن و اکستنشن بزرگ آن است. منظره دید این نوع اتاق ها رو به دریا و پارک است. ظرفیت این اتاق ها ۲ نفر است و امکان اضافه کردن یک تخت زیر ۱۵ سال نیز وجود دارد.

 • اتاق جونیور سوئیت دو خوابه هتل مارینا پارک کیش

اتاق های سوئیت جونیور دو خوابه مانند سوئیت های یک خوابه جونیور است و تنها تفاوت آنها در ظرفیت آنها است. به این صورت که ظرفیت اتاق جونیور سوئیت دو خوابه ۴ نفر است و امکان اضافه کردن یک تخت زیر ۱۵ سال هم وجود دارد.

اتاق جونیور سوئیت یک خوابه هتل مارینا پارک کیش

اتاق جونیور سوئیت یک خوابه هتل مارینا پارک کیش

سوئیت های هتل مارینا پارک کیش

سوئیت های هتل مارینا پارک کیش به سه دسته سوئیت رویال، سوئیت دو خوابه و سوئیت یک خوابه تقسیم می شوند. در ادامه به معرفی سوئیت ها و امکانات آنها می پردازیم.

 • سوئیت رویال

متراژ سوئیت رویال ۱۴۸ متر است. این نوع سوئیت ها دارای دو تخت دو نفره و دو تخت یک نفره می باشند. منظره دید آنها روبه دریا و پارک است. ظرفیت سوئیت های رویال هتل مارینا ۶ نفر است و امکان اضافه کردن ۱ تخت زیر ۱۵ سال با هزینه اضافی وجود دارد. امکانات سوئیت دو نفره مانند اتاق های هتل مارینا است و تنها تفاوت آن داشتن یک اتاق نشیمن بزرگ است.

 

 • سوئیت دو خوابه

متراژ سوئیت دو خوابه ۱۲۵ متر است و دارای دو خواب است که یک از این اتاق خواب ها دارای یک تخت دو نفره و اتاق خواب دیگری دارای دو تخت مجزا است. ظرفیت این نوع سوئیت ها ۴ نفر است و امکان اضافه کردن تخت زیر ۱۵ سال با هزینه اضافه وجود دارد. امکانات این اتاق ها هم همانند سایر اتاق ها است و تفائت آن با دیگر اتاق ها داشتن ناهار خوری و اتاق نشیمن است.

 • سوئیت یک خوابه

متراژ سوئیت یک خوابه هتل مارینا کیش تقریبا ۹۲ متر است. این نوع سوئیت ها دارای یک خواب که دارای یک تخت دو نفره است، می باشند. از لحاظ امکانات همانند سوئیت دو خوابه است. ظرفیت این سوئیت ها ۲ نفر است و امکان اضافه کردن تخت زیر ۱۵ سال با هزینه اضافی وجود دارد.

سوئیت یک خوابه

سوئیت یک خوابه

رستوران های هتل مارینا پارک کیش

این هتل مجلل ۵ ستاره دارای دو رستوران می باشد. رستوران لوتوس و رستوران کاغذی (باغ)

امکانات هتل مارینا پارک کیش

 • ماساژ

در این هتل انواع ماساژ های تایلندی، آرماتراپی، سوئدی، شیر و عسل، سنگ داغ انجام می شود.

 • اسپا

انواع اسپاهای سیرین، اسکراپ بدن، اسپای صورت و دست نیز انجام می شود.

 • اجاره ماشین

کلیه مهمانان هتل مارینا کیش می توانند انواع خودرو های لوکس را اجاره نمایند. البته اجاره ماشین مطمئنا برای کسانی است که در این هتل اقامت دارند. چناچه شما هم تمایل به اجاره ماشین دارید می توانید مطلب اجاره ماشین در کیش را مطالعه نمایید.

 • کافی شاپ

کافی شاپ های هتل در لابی های طبقه اول و دوم با موزیک زنده و محیطی آرام با ارائه انواع نوشیدنی های سرد و گرم، بستنی و اسنک پذیرای شما مهمانان عزیر می باشند.
 • زمین تنیس، مسیر دوچرخه سواری، پارک، مسیر پیاده روی، استخر و سونا و باشگاه ورزشی از دیگر امکانات هتل مارینا پارک کیش می باشند.

نظرات در مورد هتل مارینا پارک کیش

سارا

سلام ، من به همراه دوستانم بعد از کلی تحقیق که در باره هتل های کیش کردیم . با تعریف هایی که از هتل مارینا شنیده بودم در نهایت این هتل رو انتخاب کردم و در مهر ماه ۹۵ به این هتل آمدم . در بدو ورود ترانسفر فرودگاهی به موقع به استقبال ما آمده بود با برخورد و خوش آمد گویی عالی. پرسنل پذیرش برخورد خوب و گرمی داشتند . محیط لابی بسیار آرام بخش و دلپذیر بود. در بدو ورود یک حوضچه پر از گل زیبا چشم نوازی می کرد که تقریبا همه با آن عکس مینداختن. در نهایت اتاق ها به موقع تحویل داده شده . اتاق های بسیار ساده در عین حال آرامش بخش و مدرن و سرویس دهی به موقع و عالی و نظافت سریع بود. اتاق من رو به دریا با دیدی بینظیر من واقعا دید اتاقمو دوس داشتم. سرویس بهداشتی واقعا تمیز بود. بوفه نهار متنوع و خوشمزه به ویژه دید عالی رستوران . فضای پارک بسیار زیبا که با هوای عالی که کیش تو پاییز داره واقعا لذت قدم زدن رو برای ما تو خود محیط هتل کاملا محیا کرده بود . اجاره دوچرخه تو خود هتل داشت که عالی بود . همچنین با رنت ماشین بی دقدقه ای که داشت ما به راحتی یک ماشین امریکایی عالی اجاره کردیم. تفریحات دریایی بسار جالب و مفرحی که تو خود ساحل اختصصاصی هتل بود که واقعا پیشتهاد میکنم هم پارک بادی و هم پدی بورد را امتحان کنید . چون خانوما هم راحت میتونند استفاده کنند . در نهایت به خاطر همچی از تمام مسئولای هتل تشکر می کنم . ما که کاملا راضی بودیم .

مهدی

سلام سه روز اواخر اسفند کیش بودیم در ابتدای امر بگم ترانسفر فرودگاهیش اصلا جالب نبود ما ۱۵ دقیقه بعد از اینکه از هواپیما پیاده شدیم اومدیم بیرون اصلا وسیله ای از مارینا نبود تماس گرفتم با هتل به من گفتن پرواز شما فلان ساعت نشسته و راننده خیلی منتظر مونده و اینا ، بله پرواز مثلا ساعت ۴ نشسته اما کی اجازه پیاده شدن داده مهمه اومدیم بیرون ترانسفر همه هتل ها حتی هتل های سه ستاره بود جز مارینا تماس که گرفتم پذیرش به من گفتن من نمیتونم جواب بدم و تلفن رو بدون اینکه جواب قانع کننده ای به بنده بدن قطع کردند. محیط هتل خوب منظره روبه دریا عالی در کل به جز برخورد اول برخورد کارکنان مناسب بود (نه میخواید مناسب نباشه این همه هم هزینه هتل میدید؟؟؟) تمیزکاری اتاق ها خوب محوطه ماریناپارکش آرامش خیلی خوبی داشت محوطه زیبا ساحل اختصاصیش جالب بود بهتر بود تفریحات دریای مخصوص خود مارینا پارک هم قرار میدادن نهار و صبحانه هاش از ۱۰۰ من نمره ای بین ۷۰ تا ۸۰ میدم ور در کل برای ما که تو ایرانیم و هتل خوب ندیدیم این هتل خوب بود شایدم توقع من بالا هستش ممنون از مسولین هتل به غیر از مورد اول که عرض کردم خوب بود.

حسین شهرابی

ذکر چند نکته از تجربه شخصی من در این هتل خالی از لطف نیست :
۱- با اینکه قبلا جهت اقامت اتاق رزرو کرده بودم ، در بدو ورود ، انجام مراحل پذیرش و اختصاص اتاق ، بیش از ۵۰ دقیقه به طول انجامید.
۲- اتاق تحویلی به من ، در طبقه همکف بود، به همین دلیل :
-امکان باز کردن پنجره یا استفاده از بالکن و فضای سبز بیرون وجود نداشت .
-امکان کنار زدن پرده به علت تردد زیاد افراد از مقابل اتاق وجود نداشت.
۳-آب گرم اتاق نارنجی رنگ بود
۴-شیر آلات ، یراقالات و حتی آینه سرویس بهداشتی زنگ زده و فرسوده بود
۵-نور اتاق بسیار کم بود
۶-مجموعه ورزشی بسیار کوچک و مناسب استفاده ۴-۵ نفر بود
۷- آبنماها و تزئینات آبی باغ ، همگی خالی و خاموش بود
۸-خانه داری نامنظم و بی کیفیت بود ، به حدی که یک روز بدون توجه به در خواست من برای نظافت اتاق ، حتی به اتاق مراجعه نیز نکردند و سایر روزها ساعت مشخصی برای نظافت وجود نداشت.
۹-داخل اتاقها ، به هیچ عنوان پوشش اینترنت وایرلس وجود نداشت و برای استفاده از اینترنت ، باید در راهروها قدم میزدیم.
۱۰-سرعت اینترنت ، از بدترین اینترنت دایال آپی که تجربه کرده اید ، کمتر بود.
۱۱-منوی صبحانه خوب ، اما در حد یک هتل ۴ ستاره بود.

شما هم نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

منابع: مارینا پارک ، Hellokish

 

 

 

 

 

سالن کنفرانس
رستوران
سونا و جکوزی
اینترنت Wi-Fi
ترنسفر
دربان
صبحانه
سالن ورزشی
تلویزیون
موسیقی زنده
خشکشویی
تورهای تفریحی
ماساژ
بوفه
بار
کافی شاپ
خدمات اتاق
پذیرش ساعت 14
سرویس تاکسی
کرایه خودرو
نگهداری کودکان
لابی
آسانسور
پارکینگ
یخچال
اطفای حریق
صندوق امانات
دستشویی فرنگی
تهویه مطبوع
تلفن
نظرات خود را با بقیه به اشتراک بگذارید

بدون نظر

تبلیغات

آخرین مطالب

تنگه رغز

تنگه رغز داراب فارس

تاریخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۶
جنگ شبانه دینامیت شو کیش

جنگ شبانه کیش

تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۶
دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش

تاریخ: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
مجسمه سیمرغ پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش

تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کلبه هور در کیش

کلبه هور کیش

تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارک شهر کیش در شب

پارک شهر کیش

تاریخ: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
پلاژ بانوان

پلاژ بانوان کیش

تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
آب انبار کیش

آب انبار کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
غواصی در کیش

غواصی در کیش

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
رستوران میرمهنا

رستوران میرمهنا کیش

تاریخ: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر در کیش

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

راهنمای سفر

راهنمای سفر به مالزی

راهنمای کامل و جامع سفر به مالزی

در این قسمت راهنمای سفر به مالزی را به صورت کامل برای کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. کشور مالزی در بخش جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است. پایتخت مالزی شهر کوالا لامپور است. مالزی دارای یک پایتخت اداری به نام پوتراجایا است که سازمان ها وزارت خانه […]

برای مشاهده کلیک کنید
راهنمای سفر به تایلند

راهنمای سفر به تایلند

سالانه مسافران زیادی برای گذراندن تعطیلات و داشتن یک سفر خوب به تایلند سفر می کنند. خواندن راهنمای سفر یکی از بهترین راه ها برای بهتر سفر کردن است. در این مطلب از سفرنامه راهنمای سفر به تایلند را برای مسافرای که قصد سفر به این کشور را دارند قرار می دهیم. امیدواریم که با […]

برای مشاهده کلیک کنید